Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газоблоки СТОУНЛАЙТ 400х200х600
Стінові блоки СТОУНЛАЙТ використовуються для будівництва зовнішніх та внутрішніх стін будівель різного призначення та різної конфігурації, перегородок, сходових сходів, перемичок та перекриттів. Морозостійкий та довговічний матеріал, а також енергоефективний.
Застосування:
Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ з гладкою поверхнею застосовуються як стінові матеріали для кладки зовнішніх та внутрішніх стін будівель різного призначення та різної конфігурації, перегородок, сходових сходів, перекриттів та перемичок. Стінові блоки є незамінними при реконструкції існуючих будівель. Висока точність геометричних розмірів стінових блоків зводить до мінімуму оздоблювальні роботи.
Переваги:
- Для зовнішніх та внутрішніх робіт
- Енергоефективні
- Морозостійкі
- Екологічні
- Економічні
- Довговічні
- Міцні
- Зручні у застосуванні
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 33 кг |
| Виробник | СТОУНЛАЙТ |
| Тип | Газобетонний блок |
| Щільність | 500 кг/м3 |
| Тип блоку | Пористий |
| Теплопровідність | 0.12 Вт/м °С |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
- Ціна: 3 550 ₴/куб.м


