Izovat 75 (Ізоват) 100 мм базальтовий утеплювач зі склополотном для вентильованого фасаду
Фасадний базальтовий утеплювач Izovat 75 - застосовується в утепленні фасадів, що вентилюються. Теплоізоляційні плити 75 з лицьового боку кашовані склополотном. Не вимагають установки вітрозахисної плівки і мають підвищену стійкість до деструкції.
Вентильований фасад
Утеплення фасадів з облицюванням індустріальними елементами та улаштуванням вентильованого шару (вентильовані фасади) – є найбільш технологічною системою теплоізоляції. Завдяки широкому вибору оздоблювальних матеріалів можна реалізувати безліч архітектурних рішень.
Переваги:
негорючий (НГ);
екологічно чистий;
енергоефективний;
звукоізоляційний;
здоровий мікроклімат;
стійкість до зовнішніх шкідників;
зручний у монтажі.
Базальтова вата добре тримає форму. Зберігання матеріалу здійснюється у накритому приміщенні, тому наш утеплювач завжди сухий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Izovat |
| Страна производитель | Украина |
| Вид минеральной ваты | Базальтовая вата |
| Вид основного сырья | Неорганическое |
| Плотность | 75 кг/м3 |
| Покрытие | Без покрытия |
| Форма поставки материала | Плита |
| Размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Користувацькi характеристики | |
| Площадь покрытия | 2.88 |
| Пользовательские характеристики | |
| Группа материала по горючести | НГ |
- Цена: 249 ₴/кв.м


